KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14688102
nr 1468 8102
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Lejonbacken, Stockholms Slott. Signerad, numrerad 316/350, daterad -87. Bildmått: 20x21 cm, yttermått inklusive ram: 35x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 18:39:02
100 kr
150 kr
500 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén